Kariera

Firma NTCE Andrzej Owcarz poszukuje pracownika na stanowisko - Brygadzista magazynu produkcyjnego

Osoba na danym stanowisku będzie odpowiadać za procesy wytwarzania preparatów realizowanych w firmie, zarządzała podległym magazynem oraz ludźmi, usprawniała jego działanie oraz realizowała założone cele.

Wymagania:
  • Doświadczenie w organizacji i zarządzaniu magazynem produkcyjnym minimum 3 lata (mile widziana branża chemiczna)
  • sumienność i uczciwość
  • rzetelność i odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność zarządzania mały zespołem
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz stanowczego działania szczególnie w okresie letnim - okresie wzmożonej produkcji

Zakres obowiązków:
  • udział w czynnościach produkcyjnych
  • dbanie o należytą jakość i estetykę produktów
  • nadzór nad zaopatrzeniem surowcowym
  • nadzór nad podległym zespołem
  • współpraca z innymi działami firmy
  • dbanie o zasady BHP i wyposażenie techniczne magazynu
Oferujemy pracę w systemie jednozmianowym,uposażenie uzależnione od posiadanych umiejętności oraz zaangażowania, z możliwością dalszego rozwoju/awansu. Osoba na tym stanowisku otrzyma dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji i możliwość "dostosowania" pewnych aspektów funkcjonowania magazynu względem swojego doświadczenia.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres mailowy m.galczynski@ntce.eu lub kontakt telefoniczny pod nr.: 500 591 318